Ruszył II nabór do Programu Business Unusual!

10/07/2023

Co robimy?

Zapewniamy liderkom i liderom narzędzia do rozwoju i stabilizacji przedsięwzięć społecznych. Dajemy szansę na wzmocnienie, oferujemy wsparcie eksperckie, a od uczestników i uczestniczek oczekujemy zaangażowania w realizację tej współpracy. Pomagamy sprostać wyzwaniom instytucjonalnym, formalnym, merytorycznym i bierzemy na siebie obsługę oraz finansowanie realizowanego wsparcia w kwocie do 30 000 zł.

Kto może wziąć udział?

Tak jak w pierwszej edycji, tak i tym razem, zgłosić się może każda osoba, która ma pomysł na nowe przedsiębiorstwo społeczne lub już prowadzi taką działalność. Warunkiem jest, by odbiorcami tych przedsięwzięć były osoby z doświadczeniem uchodźczym i migracyjnym. 

Co jest dla nas ważne?

Wybierając inicjatywy do Programu będziemy brali pod uwagę ich społeczny charakter, sens i spójność z misją. Ważne jest również, by pomysł zakładał lub wykorzystywał mechanizmy biznesowe.
Wspólnie będziemy pracować nad realnością zaplanowanych działań, by przyniosły możliwie trwałe efekty. Chcemy tak przygotować uczestników i uczestniczki, by mogli samodzielnie funkcjonować na rynku po zakończeniu Programu.

Kto już wziął udział?

Od kilku miesięcy wspieramy 15 uczestników i uczestniczek I edycji Programu. Chcesz wiedzieć komu i jak pomagamy? Sprawdź w zakładce “Uczestnicy”!

Jak dołączyć do Programu?

Zgłoś swoje przedsięwzięcie do 10 sierpnia przez ten formularz!
Wniosek został przygotowany w maksymalnie prosty sposób, aby ułatwić aplikację do Programu.

Jeśli macie jakieś pytania dotyczące udziału w Programie, zachęcamy do kontaktu!

Webinar informacyjny dla osób zainteresowanych udziałem w Programie odbędzie się
27 lipca 2023 roku o godzinie 18.00 .
Link do spotkania : https://us06web.zoom.us/j/87394749499 

 

Zapraszamy do udziału w naborze!